تم تولد زیبا معمولاً موثرترین موردی است که می تواند بر روی جشن تولد اثرگذار باشد. برای انتخاب تم های تولد باید ابتدا به سن مخاطبان توجه کنید. معمولاً کودکان بیشتر از تم هایی با عکس های کارتونی خوششان می آید. اینکه مخاطب شما پسر باشد یا دختر نیز می تواند بر روی تم های تولد انتخابی و رنگ و حال و هوای آنان موثر باشد.  انتخاب یک دیزاین تولد، سلیقه ای می باشد و می توانید با توجه به علاقه فرد برای او یک تم  مناسب را طراحی کرد.

تم تولد پسرانه

معمولاً پسر بچه ها بسیار هیجان دارند و دوست دارند که در محیط های فعال و اکتیو باشند.  اگر تم تولد پسر بچه می خواهید ،بهتر است یک انتخاب هیجانی داشته باشد و این تم از وسایلی باشد که پسرها عاشق آن هستند. مثلاً ماشین های کوکی یا ماشین های کنترل از راه دور را بیشتر در تم های تولد آنها استفاده کنید. بهتر است در طراحی تم کودکان از شخصیت های کارتونی و افسانه ای استفاده کنید. پسر ها معمولاً به تم های کارتونی جذاب و هیجانی بیشتر علاقه دارند .بهترین رنگ تم  برای پسر ها آبی می باشد.

تم تولد-برگزاری تولد در سالن تولد کودک سویل لند

تم تولد – سالن تولد کودک سویل لند

تم تولد دخترانه

دختر ها معمولاً روحیات ظریف تری دارند. بنابراین توصیه می شود در تم های تولد دخترانه از وسایل ظریف  و رنگ های ملایم استفاده کنید. معمولاً این تم ها بیشتر نیاز به وسایلی مانند تورهای رنگارنگ و لوازم تزئینی دارند و نیاز به دقت و حوصله بیشتری دارند. دختر ها بیشتر عاشق عروسک های زیبا یا شخصیت های کارتونی ظریف هستند. اگر می خواهید که برای دختر بچه، یک تم انتخاب کنید، بهتر است در آن از رنگ های روشن شاد استفاده کنیدبهترین رنگ تم تولد برای دختر بچه ها رنگ هایی مانند قرمز یا صورتی می باشد که رنگ های مورد علاقه دخترها هستند.

تم تولد - مراسم تولد سوین جون

تم تولد – مراسم تولد سوین جون

تم تولد بزرگسالان

تم های تولد بزرگسالان با تم های تولد کودکان تفاوت های اساسی دارد. معمولاً بزرگسالان به تم های تولد شیک علاقمند هستند و بیشتر از گل یا شمع یا وسایلی که مصداق عاشقانه دارند، استفاده می کنند. معمولاً تولد بزرگسالان را در محیط هایی با نور کم که فقط از نور شمع در آن استفاده شده باشد، برگزار می کنند . تم تاریکی در ابتدای یک جشن تولد برای یک فرد بزرگسال می تواند یک ایده خوب باشد.  یک تم تولد زیبا برای بزرگسالان می تواند جذابیت تولد آن ها را چندین برابر کند. اصلی ترین موردی که باید در این تم های تولد به کار ببرید، خاص بودن و جدید بودن آن است. معمولاً در تم های تولد بزرگسالان وسایل زیادی استفاده نمی شود؛ اما مهم ترین قسمت این است که بتوانید این طرح ها و وسایل را به صورتی در کنار هم قرار دهید که یک تم جدید را خلق کنید

تم تولد - سرزمین جشن تولد کودک سویل لند

تم تولد – سرزمین جشن تولد کودک سویل لند

وسایل مورد نیاز برای تم های تولد

معمولاً استفاده از یک کارت دعوت شیک در ابتدای مراسم برای دعوت مهمانان می تواند ایده خوبی در شروع یک تولد زیبا باشد. سعی کنید کارت دعوت شما نمونه کوچکی از نمایش تم تولد شما باشد و با تم  شما هم خوانی داشته باشد. بهتر است کارت تولد به صورت زیبا شخصی سازی شده باشد.

وسایل بعدی ریسه ها و پرچم هایی است که باید از آن ها در تزئین استفاده کنید، بهتر است این وسایل کاملاً منطبق با تم شما بوده و یا همگی دارای یک رنگ یکسان باشند.

حتما می دانید که کیک تولد، جزئی از تم تولد شما محسوب می شود. پس باید تزئینات کیک شما به صورتی باشد که با تم تولد انتخابی شما تناسب داشته باشد

همچنین هرچند ممکن است وسایلی که در جشن تولد استفاده می شود، مثل لیوان ها یا رول دستمال کاغذی، کوچک باشند اما در زیبا سازی تم انتخابی شما تاثیر بسیار زیادی دارند. به راحتی می توانید تم انتخابی خود را بر روی این وسایل چاپ کنید تا زیبایی این تم تولد را برای میهمانان خود چندین برابر نمایید. شمع کیک تولد هم می تواند یکی از بخش های تم شما باشد. حتماً شمع را به صورت متناسب با تم تولد خریداری کنید.

برای مشاور رایگان همین حالا با سویل لند تماس بگیرید.

از پیج اینستاگرام سویل لند حتما دیدن کنید.