بسیاری از افراد علاقه‌مند می باشند که تولدهای خود را با شکوه و زیبا برگزار کنند. یکی از ارکان و اصلی ترین چیزهایی که در تولد مورد توجه می باشد، کیک تولد است. کیک تولد در انواع مختلفی تهیه می شود و افراد می توانند با توجه به نوع جشن خود از یکی از انواع آن استفاده کنند. کیک های تولد ویژگی های مختلفی دارند و افراد باید در زمان سفارش کیک خود این ویژگی را مورد توجه قرار دهند. ما در این متن قصد داریم کیک های تولد را از جهات مختلفی مورد بررسی قرار دهیم. چنانچه قصد سفارش کیک تولد برای جشن خود را دارید ما را تا پایان متن همراهی نمایید.

کیک تولد

شاید بتوان گفت مهم ترین قسمت یک تولد، کیک آن تولد می باشد. شما با استفاده از عناصر مختلفی محیط تولد خود را زیبا می نمایید، تا در پایان با فوت کردن شمع های روی کیک، جشن تولد خود را به اوج برسانید. کیک های تولد را می توانید در خانه یا از بیرون تهیه نمایید. با توجه به اینکه این کیک برای مراسم تولد می باشد و بسیار خاطره انگیز است، سعی نمایید در تهیه ی آن نهایت دقت و توجه را داشته باشید. افرادی که قصد برگزاری تولدهای بزرگ را دارند، بهتر است که از کیک های قنادی ها استفاده نمایند، زیرا پخت کیک در خانه بسیار زمان بر بوده و کار پر ریسکی می باشد. در حالی که کیک هایی که در قنادی ها تهیه می شود با توجه به تجربه ی بالا و دستگاه های پیشرفته ای که در پخت آن ها استفاده می شود، نسبت به کیک خانگی از هر لحاظی بهتر می باشند.

برگزاری تولد در سالن تولد کودک سویل لند

سالن تولد کودک سویل لند

انواع کیک های تولد

کیک تولد دارای انواع مختلفی هستند. این انواع مختلف می تواند از لحاظ نوع مواد به کار رفته در کیک و یا نوع کاربرد آن باشد. در کیک های تولد از طعم دهنده های مختلفی استفاده می شود. به طور مثال یک کیک را می توان، با استفاده از اسانس پرتقال، پرتقالی کرد و از خوردن آن لذت برد. از دیگر انواع کیک های تولد می توان به کیک های شکلاتی و یا خامه ای اشاره کرد.

سرزمین جشن تولد کودک سویل لند

سرزمین جشن تولد کودک سویل لند

دیزاین کیک تولد

در زمان خرید یا پخت کیک تولد به دیزاین آن توجه ویژه ای داشته باشید. با توجه به اینکه جشن های تولد یکی از جشن های خاطره بر انگیز می باشد و افراد از آن عکس و فیلم برداری می نمایند، نوع دیزاین کیک نیز در کنار طعم و مزه اش از اهمیت خاصی برخوردار می باشد. لذا افراد می توانند با استفاده از خلاقیت هایی چون چاپ عکس بر روی کیک، ست کردن تم کیک با سایر عناصر استفاده شده در محیط جشن، استفاده از شکل های سه بعدی و … دیزاین کیک تولد خود را رویایی نمایند. برای دیزاین کیک خود سعی نمایید از نمونه های مختلف موجود در اینترنت یا نمونه کارهای موجود در قنادی الهام بگیرید.

برگزاری تولد در سالن تولد کودک سویل لند

سالن تولد کودک سویل لند

ویژگی های کیک تولد

افرادی که قصد دارند برای خود یک تولد با شکوه بگیرند، در زمان سفارش کیک تولد خود باید به یک سری از ویژگی های این کیک توجه داشته باشند. در ابتدا اگر این کیک را از قنادی ها خریداری می نمایید، باید به چگونگی تهیه شدن آن توجه داشته باشید. یک کیک تولد خوب از قطعات مختلف موز، گردو، خامه و … تهیه می شود. کیک های تولد خوب باید از تزیین خوبی نیز برخوردار باشند. از دیگر نکاتی که به یک کیک تولد خوب مربوط می باشد این است که در زمان خرید شمع، حتماً آن را با توجه به تم کیک خود انتخاب نمایید. انتخاب یک تم برای کیک تولد می تواند به خاص شدن آن کمک کند. به طور مثال اگر متولد فصل پائیز هستید، می توانید یک تم پائیزی برای کیک خود انتخاب نمایید.

برای مشاوره رایگان همین حالا با تلفن های سویل لند تماس بگیرید با یه شماره ۰۹۱۲۰۲۵۱۳۲۵ پیام دهید.

 همچنین نمونه کارهای ما را در پیج اینستاگرام سویل لند ببینید.